Oferta pracy
"Programista Robotów Przemysłowych"

Miejsce pracy

  • Wrocław lub Zielona Góra

Obowiązki

  • Konfiguracja i programowanie robotów przemysłowych zgodnie ze standardem
  • Współpraca w ramach zespołu projektowego
  • Uczestnictwo przy uruchamianiu robotów przemysłowych na liniach produkcyjnych u Klienta
  • Analiza oraz prowadzenie dokumentacji projektowej
  • Optymalizacja pracy robotów przemysłowych oraz wdrażanie zmian

Wymagania

  • Znajomość programowania robotów przemysłowych jednego z wiodących producentów (KUKA, FANUC, ABB), mile widziane potwierdzenie zrealizowanych projektów,
  • Wykształcenie wyższe lub średnie (techniczne),
  • Znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pracy indywidualnej,
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji,
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (krajowych i zagranicznych)

Wymagania dodatkowe

  • Znajomość środowiska oprogramowania offline: RobotStudio, RoboGuide, Process Simulate
  • Doświadczenie w realizacji projektów w przemyśle samochodowym wraz ze znajomością standardów oprogramowania
  • Umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej oraz rysunków technicznych

Oferujemy

Oferujemy, przede wszystkim możliwość rozwój zawodowego dla tych, którzy cenią sobie pracę w warunkach dalekich od korporacyjnych. Tworzymy zespół młodych ludzi z pasją, który potrafi sobie radzić z rozwiązywaniem niebanalnych problemów związanych z uruchamianiem maszyn, kompletnych linii produkcyjnych oraz zapewnieniem odpowiedniej jakości procesu produkcyjnego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Samorealizację w dobrze rozwijającej się firmie
  • Różnorodność projektów i możliwość samodzielnego prowadzenia projektu
  • Praca w delegacji w międzynarodowym zespole
  • Praca stacjonarna w przypadku projektu offline
  • Szkolenia

Nasza firma działa globalnie.

Usługi kierujemy przede wszystkim do Klientów biznesowych.
Od wielu lat współpracuje z cenionymi i znanymi w świecie firmami.

Do naszych partnerów biznesowych należą m.in.

  • Volkswagen
  • Tesla
  • Daimler - Mercedes - Benz
  • Siemens
  • BMW
  • oraz wiele innymi firmami o zasięgu globalnym